Naša exkluzívna ponuka

TMR Privilege Owners Club

Kontaktná osoba: Jitka Fatková

Kúpou nehnuteľnosti z ponuky realitných projektov spoločnosti TMR sa stávate majiteľom jedinečného apartmánu. Ale nielen to.

Pokiaľ s nami uzatvoríte zmluvu o vyťažovaní, stanete sa členom klubu majiteľov apartmánov TMR PRIVILEGE OWNERS CLUB. Vďaka členstvu v tomto klube budete mať možnosť čerpať zaujímavé benefity v podobe služieb zdarma alebo so zaujímavou zľavou. Členstvo je trojúrovňové, odstupňované podľa výšky investície. Členom klubu budete po celú dobu platnosti zmluvy o vyťažovaní. Len vďaka členstvu v tomto prestížnom klube si budete môcť užiť napríklad sezónny skipass, zľavu na pobyty v TMR hoteloch či jazdu najnovším BMW.

ŽIADOSŤ

ČLENSTVO V TMR PRIVILEGE OWNERS CLUB

Kupujúcim je:

Dátum narodenia:

Dátum narodenia:


Druhá osoba:

Dátum narodenia:

Vyplnením a odoslaním tohto formulára beriem na vedomie, že spoločnosť TMR, a.s. bude spracúvať mnou poskytnuté osobné údaje obsiahnuté vo formulári podľa Zásad ochrany osobných údajov (http://tmr.sk/o-nas/gdpr/) na právnom základe článku 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady číslo 2016/679 o ochrane osobných údajov fyzických osôb pri ich spracúvaní (ďalej len „Nariadenie“). Zároveň beriem na vedomie oprávnený záujem TMR podľa článku 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia, zasielať mi informácie (Newsletter) o aktuálnej ponuke benefitov. Zasielanie Newslettra môžem kedykoľvek zrušiť zaslaním žiadosti na adresu reality@tmr.sk.


Pred odoslaním musíte súhlasiť s obchodnými podmienkami