Moderné apartmány v Bešeňovej

HOTEL GALERIA THERMAL****

Doprajte si vlastný kúsok Bešeňovej…

Počas jesene tohto roku pripravujeme predaj nových, moderne zariadených apartmánov v HOTELI GALERIA THERMAL****, ktorý sa nachádza priamo v areáli vodného parku Bešeňová. 

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou tohto projektu. Sme presvedčení, že investícia do nehnuteľností je vždy dobrou voľbou. Ešte lepšie je však investovať do nehnuteľnosti, ktorá vám ju navráti.

Ak uvažujete o kúpe nehnuteľnosti, potom sa už teraz môžete tešiť na našu ponuku:

  • apartmánov a štúdií – s možnosťou vlastnej vírivky alebo prístupu do privátnej zóny,
  • apartmánov a izieb Pamukalle s vlastným bazénom s termálnou vodou.
Apartmány Pamukalle si už teraz môžete pozrieť cez našu virtuálnu prehliadku
FOTO

Galéria projektu

Všetky
Exclusive
Hastens
Štúdia
Informujte sa

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie súvisiace so spustením predaja, vyplňte prosím nižšie uvedený formulár a my vás budeme radi vopred kontaktovať.

Jitka Fatková
Realitný maklér
Telefón: +421 904 418 343
E-mail: fatkova@tmr.sk

    Vyplnením a odoslaním tohto formulára beriem na vedomie, že spoločnosť TMR, a.s. bude spracúvať mnou poskytnuté osobné údaje obsiahnuté vo formulári podľa Zásad ochrany osobných údajov (http://tmr.sk/o-nas/gdpr/) na právnom základe článku 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady číslo 2016/679 o ochrane osobných údajov fyzických osôb pri ich spracúvaní (ďalej len „Nariadenie“). Zároveň beriem na vedomie oprávnený záujem TMR podľa článku 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia, zasielať mi informácie (Newsletter) o pripravovaných realitných projektoch. Zasielanie Newslettra môžem kedykoľvek zrušiť zaslaním požiadavky prostredníctvom tlačidla umiestneného v každom Newslettri („ukončenie zasielania“), alebo zaslaním žiadosti na adresu reality@tmr.sk.